Sposób działania urządzenia miha bodytec jest rewolucyjny: Impulsy elektryczne stymulują jednocześnie agonistów i antagonistów oraz głęboko położone mięśnie. Dzięki temu można szybko i efektywnie trenować zarówno ukierunkowane grupy mięśni, jak i całe ciało. Efekty są widoczne i zauważalne w najkrótszym możliwym czasie. miha bodytec to aparat treningowy ogólnego zastosowania, przeznaczony do różnych obszarów zastosowań.

INNOWACJA I TRADYCJA

od ponad 9 lat!

Założona w 2007 roku, miha bodytec GmbH ma swoje korzenie w miha Maschinen GmbH, która opracowuje i produkuje innowacyjne produkty dla sportu i branży medycznej od ponad 40 lat. Od maja 2009, centrala miha bodytec GmbH mieści się we własnym budynku w Augsburgu w Niemczech.

INNOWACJA PRZEZ PROFESJONALISTÓW

Urządzenie miha bodytec produkowane jest w Niemczech i spełnia bardzo wysokie wymagania jakościowe. Wszystkie nasze programy oparte są na faktach naukowych i badaniach przeprowadzonych przez Sportowe Uniwersytety oraz ukierunkowane są na najwyższe możliwe korzyści dla klientów i największą łatwość obsługi.

ZOBACZ FILM

I aktywuj swoje ciało z MihaBodytec®